SMDJ48CA价格
|---|---|---|---|---|
SMDJ48CA | 3000W, 10V - 100V Surface Mount Transient Voltage Suppressor FEATURES ● Ideal for automated placement ● Glass passivated junction ● Excellent clamping capability ● Fast response time: Typically less than 1.0ps ● Compliant to RoHS Directive 2011/65/EU and in accordance to WEEE 2002/96/EC ● Halogen-free according to IEC 61249-2-21 APPLICATIONS ● Immun | TSC 台湾半导体 | ||
SMDJ48CA | TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR VOLTAGE 5 TO 250V,3000W PEAK PULSE POWER DESCRIPTION The SMDJ series is designed specifically to protect sen sitive electronic equipment from voltage transients induced by lightning and other transient voltage events. The S MDJ is available in SM C p a ckage FEATURES ⚫ Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability | AITSEMI 创瑞科技 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:DFX;SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR Glass Passivated Die Construction 3000W Peak Pulse Power Dissipation Uni- and Bi-Directional Versions Available Excellent Clamping Capability Fast Response Time Plastic Case Material has UL Flammability Classification Rating 94V-O This is a Pb − Free Device All SMC Parts are Traceable to t | SMCDIODE 桑德斯微电子 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:AWA5;3000 W Transient Voltage Suppressor 1. General description 3000 W uni- and bi-directional Transient Voltage Suppressor (TVS) in a SMC Surface-Mounted Device (SMD) plastic package, designed for transient voltage protection. 2. Features and benefits • Rated peak pulse power at 10/1000 μs waveform: PPPM = 3000 W • Reverse stando | NEXPERIA 安世 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:DFX;Transient Voltage Suppressors (TVS) Data Sheet Features For surface mounted applications in order to optimize board space Low profile package Built-in strain relief Glass passivated junction Low inductance Excellent clamping capability 3000W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.01% Fast | SY 顺烨电子 | ||
SMDJ48CA | Transient Voltage Suppressors (TVS) Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Built-in strain relief ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 3000W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0 | YAGEO 国巨 | ||
SMDJ48CA | Transient Voltage Suppressors (TVS) Data Sheet Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Built-in strain relief ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 3000W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0 | SHUNYE 顺烨电子 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:DFX;5.0 To 440V 3000W Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TVS) Features For surface mounted applications in order to optimize board space Low leakage Uni and Bidirectional unit Glass passivated junction Low inductance Excellent clamping capability Typical IR less than 5μA above 9V 3000W Peak power capability at 10 × 1000μs waveform Repetition rate (d | UNSEMI 优恩半导体 | ||
SMDJ48CA | 3000W 48V TVS transient suppressor diode 文件:766.805 Kbytes Page:5 Pages | |||
SMDJ48CA | SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE 文件:768.922 Kbytes Page:5 Pages | |||
SMDJ48CA | 3000W Peak Power Surface Mount TVS 文件:340.59 Kbytes Page:4 Pages | SECOS 喜可士 | ||
SMDJ48CA | Transient Voltage Suppressors 文件:295.08 Kbytes Page:4 Pages | MERITEK | ||
SMDJ48CA | Transient Voltage Suppressors 文件:908.35 Kbytes Page:7 Pages | RUILON 瑞隆源 | ||
SMDJ48CA | Surface Mount Transient Voltage Suppressors Peak Pulse Power 3000W Stand-off Voltage 5.0 to 440V 文件:593.42 Kbytes Page:5 Pages | FS | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:DFX;Surface Mount Transient Voltage Suppressor Power 3000W 文件:1.1413 Mbytes Page:4 Pages | JUXING 广东钜兴电子 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:DFX;3000W, 10V - 100V Surface Mount Transient Voltage Suppressor 文件:456.52 Kbytes Page:6 Pages | TSC 台湾半导体 | ||
SMDJ48CA | 3000W Transient Voltage Suppressors 文件:472.87 Kbytes Page:5 Pages | HUAXINAN 华兴安 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:D048CJ;3000W Transient Voltage Suppressor 文件:591.5 Kbytes Page:7 Pages | WEEN 瑞能半导体 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:DFX;TVS Diodes Surface Mount ? 3000W > SMDJ series 文件:1.0113 Mbytes Page:6 Pages | LITTELFUSE 力特 | ||
SMDJ48CA | 丝印代码:IFX;3000W Surface Mount Transient Voltage Suppressors 文件:609.41 Kbytes Page:4 Pages | BYTESONIC 松浩电子 | ||
SMDJ48CA | 常规瞬态电压抑制二极管 | JIEJIE 捷捷微电 | ||
SMDJ48CA | 大功率TVS | JSCJ 长晶科技 | ||
丝印代码:DFXT;3000W Surface Mount Transient Voltage Suppressors Features Glass passivated or planar junction Excellent clamping capability Repetition rate (duty cycle): 0.01 Low profile package and low induct0ance 3000W Peak Pulse power capability at 10×1000μs waveform Fast response time: typically less than 1.0ps from 0V to VBR min High temperature sol | UNSEMI 优恩半导体 | |||
Transient Voltage Suppressors (TVS) Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Built-in strain relief ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 3000W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0 | YAGEO 国巨 | |||
3000W Transient Voltage Suppressors 文件:504.73 Kbytes Page:4 Pages | HUAXINAN 华兴安 | |||
丝印代码:DFX;3000W, 10V - 100V Surface Mount Transient Voltage Suppressor 文件:457.66 Kbytes Page:6 Pages | TSC 台湾半导体 | |||