位置:首页 > IC中文资料 > SMDA12LCC
SMDA12LCC价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMDA12LCC
LOW CAPACITANCE TVS ARRAY
PROTEC
SMDA12LCC
TVS ARRAY SERIES
Protects 3.3, 5, 12, 15, 24, 36 V Components Bidirectional Provides Electrically Isolated Protection 300 W @ 8/20 us Protects 4 Lines SO-8 Packaging “-A” is an AEC-Q101 qualified device This is a Pb − Free Device All SMC parts are traceable to the wafer lot Additional testing can be offer
SMCDIODE
桑德斯微电子
SMDA12LCC
TVS ARRAY SERIES
SMCDIODE
桑德斯微电子
SMDA12LCC
500 Watt Multi-Line Low Capacitance TVS Array
分立 • IEC 61000-4-2 (ESD): Air - 15kV, Contact - 8kV\n• IEC 61000-4-4 (EFT): 40A - 5/50ns\n• IEC 61000-4-5 (Surge): 12A, 8/20µs - Level 1(Line-Gnd) & Level 2(Line-Line)\n• 500 Watts Peak Pulse Power per Line (tp=8/20µs)\n• Unidirectional & Bidirectional Configurations\n• Available in Multiple Voltage Ty;
PROTEK
SMDA12LCC
封装/外壳:8-SOIC(0.154",3.90mm 宽) 包装:卷带(TR)剪切带(CT) 描述:TVS DIODE 12VWM 19VC 8-SO 电路保护 TVS - 二极管
SMDA12LCC
文件:795.56 Kbytes Page:10 Pages
PROTEC
SMDA12LCC
SO-8
文件:161.66 Kbytes Page:4 Pages
SMC
SMDA12LCC
文件:798.18 Kbytes Page:10 Pages
TVS Arrays
SMC
SMDA12LCC产品属性
  • 类型
    描述
  • Breakdown Voltage V(BR) Volts:
    13.30
  • Clamping Voltage VC Volts:
    25.90
  • Peak Current IPP Amps:
  • Leakage Current @ VWM µA:
    1.00
  • Capacitance pF:
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
PROTEK
24+
SO-8
原装进口特价
SOP8
原厂原包装。终端BOM表可配单。可开13%增值税