SMBF130CA | 600W 130V TVS transient suppressor diode 文件:1.170705 Mbytes Page:4 Pages | |||
SMBF130CA | SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLAGE SUPPESSOR DIODE 文件:688.593 Kbytes Page:5 Pages | |||
SMBF130CA | TVS | MCC | ||
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 130A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION | MITSUBISHI 三菱电机 | |||
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 130A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 AP | MITSUBISHI 三菱电机 | |||
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 130A • IF (AV) Average forward current .......... 130A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800V • MIX DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E802 | MITSUBISHI 三菱电机 | |||