位置:首页 > IC中文资料 > SMBF110A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMBF110A
600W 110V TVS transient suppressor diode
文件:1.170705 Mbytes Page:4 Pages
SUNMATE
森美特
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
SMBF110A
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLAGE SUPPESSOR DIODE
文件:688.593 Kbytes Page:5 Pages
SUNMATE
森美特
SMBF110A
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPESSOR DIODE
文件:1.14874 Mbytes Page:4 Pages
POWER RECTIFIERS(1.0A,500-1000V)
MOSPEC
统懋
MOSPEC
统懋
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(1.0A,70-100V)
Surface Mount Schottky Barrier Rectifiers SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 1.0 AMPERES 70 -100 VOLTS