位置:首页 > IC中文资料第7389页 > SMB8J12CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMB8J12CA
High Power Density Surface-Mount TRANSZORB® Transient Voltage Suppressors
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SMB8J12CA
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SMB8J12CA
分立 Low profile package\nIdeal for automated placement\nGlass passivated pellet chip junction;
SMB8J12CA
800W 12V TVS transient suppressor diode
文件:549.095 Kbytes Page:2 Pages
SMB8J12CA
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLAGE SUPPRESSOR DIODE
文件:549.785 Kbytes Page:2 Pages
SMB8J12CA
文件:97.15 Kbytes Page:6 Pages
SMB8J12CA
文件:118.67 Kbytes Page:6 Pages
ETC
知名厂家
ETC
知名厂家
丝印代码:TCR;1.5V Drive Pch Pch MOSFET