位置:首页 > IC中文资料 > SM6T15CA
SM6T15CA价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SM6T15CA
TRANSILTM
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SM6T15CA
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
MDE
SM6T15CA
Transil
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SM6T15CA
丝印代码:LX;600Watts Surface Mount TVS
DESCRIPTION Transil diodes provide high overvoltage protection by clamping action. Their instantaneous response to transient overvoltages makes them particularly suited to protect voltage sensitive devices such as MOS Technology and low voltage supplied IC’s. FEATURES ■ PEAK PULSE POWER : 600 W
LUGUANG
鲁光电子
SM6T15CA
Features Glass Passivated Die Construction Uni- and Bi-Directional Versions Available Excellent Clamping Capability Fast Response Time Plastic Material: UL Flammability Classification Rating 94V-0
SUNMATE
森美特
SM6T15CA
Surface-Mount TransZorb® Transient Voltage Suppressors
Low profile package\nIdeal for automated placement\nGlass passivated chip junction;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SM6T15CA
600W 15V TVS transient suppressor diode
文件:633.287 Kbytes Page:4 Pages
SUNMATE
森美特
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
SM6T15CA
400W 15V TVS transient suppressor diode
文件:394.154 Kbytes Page:4 Pages
SM6T15CA
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPESSOR DIODE
SM6T15CA
600 W, 12.8 V TVS in SMB
SM6T15CA
Surface mount diode
SM6T15CA
丝印代码:LXY;Automotive 600 W Transil
ETC
知名厂家
TRANSILTM
TRANSZORB??SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
GE
FEATURES • Low profile package • Ideal for automated placement • Glass passivated chip junction • Available in uni-directional and bi-directional • 600 W peak pulse power capability with a 10/1000 μs waveform, repetitive rate (duty cycle): 0.01 • Excellent clamping capability • Low inducta
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
文件:111.21 Kbytes Page:5 Pages
SM6T15CA产品属性
  • 类型
    描述
  • Marketing Status:
    Active
  • Directionality:
    Bi-Directional
  • Breakdown Voltage_nom(V):
    15
  • Power_nom(10/1000µs @ 25°C)(W):