位置:首页 > IC中文资料 > SM6T13CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SM6T13CA
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Features Glass Passivated Die Construction Uni- and Bi-Directional Versions Available Excellent Clamping Capability Fast Response Time Plastic Material: UL Flammability Classification Rating 94V-0
SUNMATE
森美特
SM6T13CA
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPESSOR DIODE
文件:633.509 Kbytes Page:4 Pages
SUNMATE
森美特
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
SM6T13CA
600W 13V TVS transient suppressor diode
文件:633.287 Kbytes Page:4 Pages
SM6T13CA
Surface mount diode
丝印代码:TR;Midium Power Transistors (-50V / -3A)
文件:433.84 Kbytes Page:6 Pages
ROHM
罗姆
SM6T13CA产品属性
  • 类型
    描述
  • VRWM(V):
    11.1
  • VBR min(V):
    12.4
  • VBR max(V):
    13.7
  • IT(MA):
    1.0
  • Vc(V):
    18.2
  • IPP(A):
    33.0
  • PACKAGE:
    SMB(DO-214AA)
更新时间:2026-5-14 17:07:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ST(意法)
23+
NA
20094
ST/意法
21+
百域芯优势 实单必成 可开13点增值税
SMD
23+
NA
振宏微专业只做正品,假一罚百!
SMB
绝对原装正品全新进口深圳现货
21+
SMB(DO-214AA)
只做原装,质量保证
24+
全新原装深圳仓库现货有单必成
22+
DO-214
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价