位置:首页 > IC中文资料 > SLP183M035H7P3
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SLP183M035H7P3
105 쨘C Aluminum Electrolytic Snap-In Capacitors
文件:2.02428 Mbytes Page:8 Pages
CDE
SLP183M035H7P3
Type SLP 105 째C Snap-In Aluminum Electrolytic
文件:483.79 Kbytes Page:8 Pages
CDE
SLP183M035H7P3
Best for switching power supplies
文件:369.85 Kbytes Page:9 Pages
SLP183M035H7P3
封装/外壳:径向,Can - 卡入式 包装:盒 描述:CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP 电容器 铝电解电容器
SLP183M035H7P3
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Type SLPX 85 째C Snap-In Aluminum Electrolytic
Small case size with high capacitance
文件:376.48 Kbytes Page:9 Pages
SLP183M035H7P3产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    8
  • VoltageDC:
    35V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    3
  • RippleCurrent:
    5.64 A @ 20 kHz
  • ESR:
    22 mΩ @ 20 kHz
  • Diameter:
    35mm
  • Length:
    40mm