位置:首页 > IC中文资料 > SK682M016ST
SK682M016ST价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SK682M016ST
85 ?C Radial Leaded Aluminum Electorlytic Capacitors
CDE
SK682M016ST
2000 Hour Long Life, General Purpose Aluminum Electrolytic
文件:551.19 Kbytes Page:8 Pages
CDE
SK682M016ST
封装/外壳:径向,Can 包装:散装 描述:CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL 电容器 铝电解电容器
SK682M016ST
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
105 ?C Radial Leaded Aluminum Electrolytic Capacitors
Available in T&R and ammo pack
文件:318.01 Kbytes Page:8 Pages
Low ESR, High Ripple, Radial Leaded Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:127.02 Kbytes Page:6 Pages
SK682M016ST产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    6
  • VoltageDC:
    16V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • LoadLife:
    2
  • RippleCurrent:
    2.5 A @ 120 Hz
  • ESR:
    70 mΩ @ 120 Hz
  • Diameter:
    18mm
  • Length:
    35.1mm
  • LeadSpacing:
    7.5mm