位置:首页 > IC中文资料第6111页 > SI7716ADN
SI7716ADN价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SI7716ADN
N-Channel 30 V (D-S) MOSFET
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SI7716ADN
丝印代码:7716A;N-Channel 30-V (D-S) MOSFET
文件:115.69 Kbytes Page:7 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SI7716ADN
N-Channel MOSFET uses advanced trench technology
文件:1.41558 Mbytes Page:4 Pages
DOINGTER
杜因特
Si7716ADN
N-Channel 30-V (D-S) MOSFET
N-Channel 30 V (D-S) MOSFET
LC2MOS 22-Bit Data Acquisition System
GENERAL DESCRIPTION The AD7716 is a signal processing block for data acquisition systems. It is capable of processing four channels with bandwidths of up to 584 Hz. Resolution is 22 bits and the usable dynamic range varies from 111 dB with an input bandwidth of 36.5 Hz to 99 dB with an input band
AD
亚德诺
AD
亚德诺
Single Rail Linear CODEC
OKIOki Electric Cable Co.,Ltd
冲电线日本冲电线株式会社
Single Rail Linear CODEC
OKIOki Electric Cable Co.,Ltd
SI7716ADN产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SI7716ADN
  • 制造商
    VISHAY
  • 制造商全称
    Vishay Siliconix
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 17:50:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Vishay(威世)
23+
N/A
11800
25+
DFN8
原装
18+
QFN-8
保证进口原装可开17%增值税发票
QFN
821
原装进口价格优 请找坤融电子!
24+
NA
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
25+
QFN8
原装优势!自家现货供应!欢迎来电!
QFN
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!