位置:首页 > IC中文资料 > SF3005PT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SF3005PT
30A SUPER-FAST GLASS PASSIVATED RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
SF3005PT
30.0 AMPS. Glass Passivated Super Fast Rectifiers
TSC
台湾半导体
SF3005PT
SUPER FAST RECTIFIERS
SUPER FAST RECTIFIERS REVERSE VOLTAGE - 50 to 1000 Volts FORWARD CURRENT - 30.0 Amperes FEATURES ● Superfast switchingtimefor high efficiency ● Lowforward voltage drop High current capabiltiy ● Low reverse leakage current ● Plastic material has ULflammability classification 94V-0
HY
虹扬科技
SF3005PT
SY
顺烨电子
SF3005PT
Glass Passivated Super Fast Rectifiers
文件:391.07 Kbytes Page:4 Pages
TSC
台湾半导体
SF3005PT
SUPER FAST RECTIFIERS
文件:140.87 Kbytes Page:3 Pages
HY
虹扬科技
SF3005PT
封装/外壳:TO-247-3 包装:管件 描述:DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
SF3005PT
35ns, 30A, 300V, Super Fast Recovery Rectifier
SF3005PT
文件:355.28 Kbytes Page:2 Pages
SF3005PT
文件:493.41 Kbytes Page:2 Pages
SF3005PT
Super Fast Recovery Rectifiers
文件:410.86 Kbytes Page:3 Pages
Thyratrons
PERKINELMER
MICROWAVE POWER TRANSISTORS
The RF Line Microwave Power Transistors . . . designed primarily for large–signal output and driver amplifier stages in the 1.5 to 3.0 GHz frequency range. • Designed for Class B or C, Common Base Linear Power Amplifiers • Specified 28 Volt, 3.0 GHz Characteristics: Output Power — 1.0 to 5
MOTOROLA
摩托罗拉
UHF POWER TRANSISTOR NPN SILICON
The TP3005 is designed for 960MHz base stations in bothanalog and digital applications. It incorporates high value emitter ballast resistors, gold metallizations and offers a high degree of reliability and ruggedness. • Specified 26 Volts, 960 MHz Characteristics Output Power = 4.0 Watt