位置:首页 > IC中文资料第7802页 > SDR6004HFPS
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SDR6004HFPS
60A 35nsec 400 to 600 V Hyper Fast Rectifier
SSDI
I2C BUS 2K/4K/16K BIT SERIAL CMOS EEPROM
General Description The AK6002A/04A/08A is a 2048/4096/16384-bit serial CMOS EEPROM divided into 256/512/2048 registers of 8 bits each. The AK6002A/04A/08A can operate full function under wide operating voltage range from 1.8V to 5.5V. The charge up circuit is integrated for high voltage generati
AKM
旭化成微电子
AKM
旭化成微电子
6 AMP FAST RECOVERY RECTIFIER
FEATURES ● Rating to 1000V PRV ● Low cost ● Diffused junction ● Low forward voltage drop ● High current capability ● Easily cleaned with freon, alcohol, chlorothene and similar solvents ● UL recognition 94V-0 plastic material
FUJI
富士通
1.8 WATT UNREGULATED DC/DC CONVERTER
CANDD
SDR6004HFPS产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SDR6004HFPS
  • 制造商
    SSDI
  • 制造商全称
    Solid States Devices, Inc
  • 功能描述