位置:首页 > IC中文资料 > SCM053000L
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SCM053000L
包装:盒 描述:TERM BLOCK 5POS 5.08MM PCB 连接器,互连器件 线对板
AMPHENOLPCD
安费诺
SCM053000L
弹簧式接线端子
AMPHENOL
安费诺
Wire Bondable Thin Film Resistor Arrays
FEATURES • Wire bondable • Up to 12 equal value resistors • For case see Part Dimensions table • Resistance range: 20 Ω to 1 MΩ • Excellent TCR tracking • Resistor material: tantalum nitride, self-passivating • Oxidized silicon substrate for good power dissipation • Custom values and pad
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SCM053000L产品属性
  • 类型
    描述
  • 颜色:
    黑色
  • 安装类型:
    直插
  • 总PIN数:
    5P
  • 每排PIN数:
    5
  • 额定电流:
    20A
  • 额定电压:
    300V