位置:首页 > IC中文资料第607页 > SC30001RM
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Infrared Emitting Diode Bi.Directional
Features: ● Bi–Directional Light Emission Type ● High Output: Φe = 1mW Typ at IF = 20mA Applications: ● Light Source for Tape End Detector for VHS type VCR’s
NTE
GaAs Varactor Diodes Hyperabrupt
文件:189.63 Kbytes Page:4 Pages
MICROSEMI
美高森美
OFF-LINE SWITCH MODE LINK SWITCH TRANSFORMERS
文件:85.37 Kbytes Page:3 Pages
PMI
300MHz Low-loss SAW Filter 45MHz Bandwidth
文件:160.08 Kbytes Page:4 Pages
SIPAT
胜普电子
Low Cost Multi-Purpose Audio Transformers
文件:35.13 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
SC30001RM产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SC30001RM
  • 制造商
    STACO ENERGY PROD CO
  • 功能描述
    UPS system, Unistar III, rack, 3kVA, 2.1kW, 120VAC input, 120VAC output
更新时间:2026-5-14 17:34:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
NTEELECTR
23+
NA
364
专做原装正品,假一罚百!
NTEELECTRONICS
24+
NA
80000
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增