SBR8A60P5价格
|---|---|---|---|---|
SBR8A60P5 | 8A SBR® SUPER BARRIER RECTIFIER POWERDI®5 Features Low Forward Voltage Drop Excellent High Temperature Stability Patented Interlocking Clip Design for High Surge Current Capacity Patented Super Barrier Rectifier Technology Soft, Fast Switching Capability +175°C Operating Junction Temperature Lead-Free Finish; RoHS Compliant (Notes | DIODES 美台半导体 | ||
丝印代码:S8A60;8A SBR® SUPER BARRIER RECTIFIER POWERDI®5 Features Low Forward Voltage Drop Excellent High Temperature Stability Patented Interlocking Clip Design for High Surge Current Capacity Patented Super Barrier Rectifier Technology Soft, Fast Switching Capability +175°C Operating Junction Temperature Lead-Free Finish; RoHS Compliant (Notes | DIODES 美台半导体 | |||
SUPER BARRIER RECTIFIER POWERDI짰5 文件:95.7 Kbytes Page:4 Pages | DIODES 美台半导体 | |||
封装/外壳:PowerDI™ 5 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE SBR 60V 8A POWERDI5 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单 | DIODES 美台半导体 |