位置:首页 > IC中文资料第12715页 > SBC9209A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SBC9209A
包装:散装 描述:CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP 连接器,互连器件 同轴连接器(RF)组件
ETC
知名厂家
Programmable DC-Balanced 21-Bit Serializers
MAXIM
美信
MAXIM
美信
Vacuum fluorescent display tube controller driver
OKIOki Electric Cable Co.,Ltd
冲电线日本冲电线株式会社
150 MHz PIXEL VIDEO CONTROLLER FOR MONITORS INCLUDING CUT-OFF INPUTS AND VIDEO DETECTION
FEATURE ■ 150 MHZ PIXEL RATE ■ 2.7 ns RISE AND FALL TIME ■ I2C BUS CONTROLLED ■ GREY SCALE TRACKING VERSUS BRIGHT NESS ■ OSD MIXING ■ NEGATIVE FEED-BACK FOR DC COUPLING APPLICATION ■ INTERNAL POSITIVE FEED-BACK FOR LCD APPLICATION ■ 0.5~4.5 V DACs FOR BLACK LEVEL RESTORATIO
STMICROELECTRONICS
意法半导体
HIGH TENSION SUSTAINING ANALOG FUNCTION SWITCH
文件:473.18 Kbytes Page:13 Pages
TOSHIBA
东芝
SBC9209A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SBC9209A
  • 功能描述
    RF 连接器 BNC PLG BELDEN 9209A