位置:首页 > IC中文资料 > SB25100CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SB25100CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(VOLTAGE- 20 to 100 Volts CURRENT - 25.0 Ampere)
PANJIT
強茂
SB25100CT
25A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
SB25100CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
PACELEADER
霈峰
SB25100CT
25A DUAL SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
Schottky Barrier Chip Guard Ring for Transient Protection Low Forward Voltage Drop Low Power Loss, High Efficiency High Surge Current Capability Epoxy Meets UL 94V-0 Classification Ideally Suited for Use in High Frequency SMPS, Inverters and As Free Wheeling Diodes
WTE
Won-Top Electronics
SB25100CT
Schottky Rectifiers
SB25100CT
文件:51 Kbytes Page:4 Pages
SB25100CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
文件:39.42 Kbytes Page:2 Pages
PANJIT
強茂
25A ISOLATION SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
ISOLATION SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(VOLTAGE- 20 to 100 Volts CURRENT - 25.0 Ampere)
25 Amp Schottky Barrier Rectifier 20 to 100 Volts
MCC
SB25100CT产品属性
  • 类型
    描述
  • Product Type:
    Schottky
  • Package Group:
    Powerpack
  • Package:
    TO-220
  • Configuration:
    Common Cathode
  • IF(AV)(A):
    25
  • VRRM(V):
    100
  • VF @ IF(V):
    0.85 @ 12.5A
  • IR @ VR(mA):
    1.0 @ 100V