位置:首页 > IC中文资料第8506页 > S48SA05010PRFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
S48SA05010PRFA
Delphi Series S48SA, 33W Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/12A out
Delphi Series S48SA, 33W Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/12A out The Delphi Series S48SA, surface mountable, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power system and technology and manufacturing – Delta Electronics, Inc. This pro
DELTA
台达电子
DELTA
台达电子
S48SA05010PRFA产品属性
  • 型号
    S48SA05010PRFA
  • 功能描述
    Delphi Series S48SA, 33W Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 1.2V/12A out
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!