RP73PF1J80K6BTDF价格
|---|---|---|---|---|
RP73PF1J80K6BTDF | 80.6K ohm, Thin Film, Precision Resistor, .1 %, 0603, .166 W, ±25 ppm/°C, Solder, 2 Terminations, .45 mm [.018 in] Height, Holsworthy RP73 80.6K ohm, Thin Film, Precision Resistor, .1 %, 0603, .166 W, ±25 ppm/°C, Solder, 2 Terminations, .45 mm [.018 in] Height, Holsworthy RP73 | TECHSPRAY |