位置:首页 > IC中文资料 > RM1A60D50
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RM1A60D50
未分类制造商
RM1A60D50
封装/外壳:Hockey Puck 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V 继电器 固态继电器
ETC
知名厂家
RM1A60D50
封装/外壳:Hockey Puck 包装:管件 描述:SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V 继电器 固态继电器
ETC
知名厂家
RM1A60D50
佳乐
RG 1-phase solid state relays with integrated monitoring
CARLOGAVAZZI
佳乐
Solid State Relays Zero Switching Types RGS Solid State Relay E connection
• 17.5mm width • Rated Operational voltage: Up to 600Vrms • Rated Operational current: Up to 90Arms • Up to 6600A²s for I²t • Control voltages: 3-32 VDC, 20-275 VAC (24-190VDC) • Input connection: Screw terminal or pluggable spring • Output connection: Screw clamp/screw terminal • Design ac
SOLID STATE RELAYS INDUSTRIAL, 1-PHASE ZS (IO) W.LED
文件:107.54 Kbytes Page:5 Pages
未分类制造商
RM1A60D50产品属性
  • 输入电压:
    4V~32V
  • 负载电压:
    42V~660V
  • 负载电流:
    50A