位置:首页 > IC中文资料 > RM1A23A25
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RM1A23A25
Solid State Relays Industrial, 1-Phase ZS (IO) w. LED and Built-in Varistor
文件:114.66 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
RM1A23A25
封装/外壳:Hockey Puck 包装:散装 描述:SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V 继电器 固态继电器
ETC
知名厂家
RM1A23A25
ETC
知名厂家
RM1A23A25
固态继电器(可控硅输出)
CARLOGAVAZZI
佳乐
1-Phase Solid State Contactors, ‘U’- type connection
Benefits • Panel space savings. The slimmest product in the range accomodates up to 25 AAC in a width of only 17.5 mm giving 25% space saving per SSR compared to 22.5 mm solutions. • Less maintenance costs. Wire bonding technology reduces thermal and mechanical stresses of the output ch
CARLOGAVAZZI
佳乐
Solid State Relays Zero Switching Types RGS Solid State Relay E connection
• 17.5mm width • Rated Operational voltage: Up to 600Vrms • Rated Operational current: Up to 90Arms • Up to 6600A²s for I²t • Control voltages: 3-32 VDC, 20-275 VAC (24-190VDC) • Input connection: Screw terminal or pluggable spring • Output connection: Screw clamp/screw terminal • Design ac
SOLID STATE RELAYS INDUSTRIAL, 1-PHASE ZS (IO) W.LED
文件:107.54 Kbytes Page:5 Pages
未分类制造商
RM1A23A25产品属性
  • 类型
    描述
  • 输入电压:
    22V~48V;20V~280V
  • 负载电压:
    24V~265V
  • 负载电流:
    25A