位置:首页 > IC中文资料第11785页 > RD40331K
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RD40331K
RADIAL LEADED INDUCTORS
文件:670.06 Kbytes Page:8 Pages
ABCO
Toroidal Surface Mount Inductors
DESCRIPTION The 4000 series is a range of surface mount toroidal inductors designed for use in switching power supplies and DC/DC converters. The parts are ideal for applications requiring low profile compact components in a surface mount package. FEATURES ■ 3.3µH to 330µH ■ Surface Mounting
CANDD
GERMANIUM PNP TRANSISTORS
文件:2.44311 Mbytes Page:6 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
文件:103.84 Kbytes Page:2 Pages
MURATA
村田
RD40331K产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    RD40331K
  • 制造商
    ABCO
  • 制造商全称
  • 功能描述
    RADIAL LEADED INDUCTORS
更新时间:2026-5-14 17:52:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
RD
23+
SOT23-5
50000
原装正品 支持实单
RCR
SOP8
只做原厂原装正品终端客户免费申请样品
KOREA
25+
3.9mm