位置:EEUFR1V331U > EEUFR1V331U详情
EEUFR1V331U中文资料
厂家型号
EEUFR1V331U
文件大小
131.83Kbytes
页面数量
6
功能描述
Radial Lead Type
CAPACITOR RADIAL 35V 330UF
生产厂商
PANASONICBATTERY
EEUFR1V331U数据手册规格书PDF详情
Features
● Low ESR (Same as FM Series)
● Endurance : 105 °C 5000 h to 10000 h
● RoHS compliant
EEUFR1V331U产品属性
  • 型号
    EEUFR1V331U
  • 功能描述
    CAPACITOR RADIAL 35V 330UF
  • 功能描述
    CAPACITOR, RADIAL, 35V, 330UF
    Panasonic Industrial Company
    Capacitor AL FR 330uF 35V 10x12.5