位置:EEUFM1E221 > EEUFM1E221详情
EEUFM1E221中文资料
厂家型号
EEUFM1E221
文件大小
107.6Kbytes
页面数量
4
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FM
LOW ESR E CAP 8X11.5MM 220UF 20% 25V
生产厂商
PANASONIC
EEUFM1E221产品属性
  • 型号
    EEUFM1E221
  • 功能描述
  • 功能描述
    CAPACITOR RADIAL 220UF 25V
    CAPACITOR, RADIAL, 220UF, 25V
    Panasonic Industrial Company
    Al Electrolytic Cap 105C 25V 220uF