位置:EEUFC1E221 > EEUFC1E221详情
EEUFC1E221中文资料
厂家型号
EEUFC1E221
文件大小
238.89Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FC
LOW ESR E-CAP 220UF 25V 8X11.5MM
生产厂商
PANASONIC
EEUFC1E221产品属性
  • 型号
    EEUFC1E221
  • 功能描述
  • 功能描述
    CAPACITOR 220UF 25V
    CAP, ALU ELECT, 220UF, 25V, CAN
    Panasonic Industrial Company
    FC radial elec cap, 220uF 25V