位置:EEUFC0J332S > EEUFC0J332S详情
EEUFC0J332S中文资料
厂家型号
EEUFC0J332S
文件大小
208.94Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FC
CAP 3300UF 6.3V ELECT FC RADIAL
生产厂商
PANASONIC
EEUFC0J332S产品属性
  • 型号
    EEUFC0J332S
  • 功能描述
  • 功能描述
    FC radial elec cap 3300uF 6.3V