位置:EEEHA1V330WP > EEEHA1V330WP详情
EEEHA1V330WP中文资料
厂家型号
EEEHA1V330WP
文件大小
198.38Kbytes
页面数量
4
功能描述
Surface Mount Type
CAPACITOR ELECTROLYTIC 35V 33UF
PANASONIC
EEEHA1V330WP产品属性
  • 型号
    EEEHA1V330WP
  • 功能描述
  • 功能描述
    Panasonic Industrial Company
    HA SMT elec cap 33uF 35V 105deg