位置:EEEHA0J331XP > EEEHA0J331XP详情
EEEHA0J331XP中文资料
厂家型号
EEEHA0J331XP
文件大小
198.38Kbytes
页面数量
4
功能描述
Surface Mount Type
CAPACITOR ELECTROLYTIC 6.3V 330UF
PANASONIC
EEEHA0J331XP产品属性
  • 型号
    EEEHA0J331XP
  • 功能描述
  • 功能描述
    Panasonic Industrial Company
    HA SMT elec cap 330uF 6.3V 105deg