位置:EEEHA0J330WR > EEEHA0J330WR详情
EEEHA0J330WR中文资料
厂家型号
EEEHA0J330WR
文件大小
79.2Kbytes
页面数量
4
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
CHIP E-CAP 6.3V 33UF 4 X 5.4
PANASONIC
EEEHA0J330WR产品属性
  • 型号
    EEEHA0J330WR
  • 功能描述
    CHIP E-CAP 6.3V 33UF 4 X 5.4
  • 功能描述
    CAPACITOR ELECTROLYTIC 6.3V 33UF
    Panasonic Industrial Company
    HA SMT elec cap 33uF 6.3V 105deg