位置:EEEFP1E100AR > EEEFP1E100AR详情
EEEFP1E100AR中文资料
厂家型号
EEEFP1E100AR
文件大小
69.06Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
Capacitor;Aluminum Electrolytic;Ecap SMT 10uF 25V B Case
PANASONIC
EEEFP1E100AR产品属性
  • 型号
    EEEFP1E100AR
  • 功能描述
  • 功能描述
    Cap Aluminum 10uF 25V 20%(4 X 5.8mm) SMD 0.85 Ohm 160mA 2000 hr 105
    Panasonic
    CAPACITOR, B CASE, 10UF, 25V, 105? Bulk
    CAPACITOR B CASE 10UF 25V 105
    CAPACITOR, B CASE, 10UF, 25V, 105C
    Panasonic Industrial Company
    ECAP SMD 10UF 25V B CASE