位置:EEEFK1A331AP > EEEFK1A331AP详情
EEEFK1A331AP中文资料
厂家型号
EEEFK1A331AP
文件大小
62.61Kbytes
页面数量
2
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
Cap Aluminum 330uF 10V 20%(8 X 10.2mm) SMD 600mA 2000 hr 105
PANASONIC
EEEFK1A331AP产品属性
  • 型号
    EEEFK1A331AP
  • 功能描述
  • 功能描述
    E-CAP 10V 330UF 8X10.2MM
    CAPACITOR 330UF 10V
    CAPACITOR, 330UF, 10V
    Panasonic Industrial Company
    ECAP 330UF 10V F CASE
    Panasonic