位置:EEEFC1C101AP > EEEFC1C101AP详情
EEEFC1C101AP中文资料
厂家型号
EEEFC1C101AP
文件大小
74.59Kbytes
页面数量
2
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FC
Capacitor;Aluminum Electrolytic;Ecap 16V 100uF E Case Fc SMT
PANASONIC
EEEFC1C101AP产品属性
  • 型号
    EEEFC1C101AP
  • 功能描述
  • 功能描述
    E CAP
    CAPACITOR 100UF 16V
    CAP, AL ELEC, 100UF, 16V, SMD, FULL REEL
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 16V 100uF E Case FC SMD