位置:EEEFC1A471AP > EEEFC1A471AP详情
EEEFC1A471AP中文资料
厂家型号
EEEFC1A471AP
文件大小
61.94Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
Cap Aluminum 470uF 10V 20%(10 X 10.2mm) SMD 670mA 1000 hr 105
PANASONIC
EEEFC1A471AP产品属性
  • 型号
    EEEFC1A471AP
  • 功能描述
  • 功能描述
    CAPACITOR 470UF 10V
    CAPACITOR, 470UF, 10V
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 10V 470uF G Case FC SMD
    Panasonic