位置:EEE1HA4R7WR > EEE1HA4R7WR详情
EEE1HA4R7WR中文资料
厂家型号
EEE1HA4R7WR
文件大小
111.39Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
Cap Aluminum 4.7uF 50V 20%(4 X 5.4mm) SMD 18mA 1000 hr 85
PANASONIC
EEE1HA4R7WR数据手册规格书PDF详情
■ Features
● Endurance: 85 °C 2000 h
● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
● AEC-Q200 qualifi ed✽
● RoHS directive compliant
EEE1HA4R7WR产品属性
  • 型号
    EEE1HA4R7WR
  • 功能描述
  • 功能描述
    AL-CAP 50V 4.7MF
    Panasonic