位置:EEE1EA331UP > EEE1EA331UP详情
EEE1EA331UP中文资料
厂家型号
EEE1EA331UP
文件大小
106.21Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
CAP ELECTRO 330UF 25V
PANASONIC
EEE1EA331UP数据手册规格书PDF详情
■ Features
● Endurance: 85 °C 2000 h
● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
● AEC-Q200 qualifi ed✽
● RoHS directive compliant
EEE1EA331UP产品属性
  • 型号
    EEE1EA331UP
  • 功能描述
    CAP ELECTRO 330UF 25V