位置:EEE1AA470WR > EEE1AA470WR详情
EEE1AA470WR中文资料
厂家型号
EEE1AA470WR
文件大小
111.39Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
Cap Aluminum 47uF 10V 20%(5 X 5.4mm) SMD 43mA 1000h 85 C T/R
PANASONIC
EEE1AA470WR数据手册规格书PDF详情
■ Features
● Endurance: 85 °C 2000 h
● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
● AEC-Q200 qualifi ed✽
● RoHS directive compliant
EEE1AA470WR产品属性
  • 型号
    EEE1AA470WR
  • 制造商
    Panasonic Industrial Company
  • 功能描述
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP, ALU ELEC, 47UF, 10V, SMD
    Panasonic Electric Works
    CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 10 V, 47 uF, SURFACE MOUNT