位置:EEE0JA152P > EEE0JA152P详情
EEE0JA152P中文资料
厂家型号
EEE0JA152P
文件大小
106.21Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
E-CAP ELECT 1500UF 6.3V VS
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
PANASONIC
EEE0JA152P数据手册规格书PDF详情
■ Features
● Endurance: 85 °C 2000 h
● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
● AEC-Q200 qualifi ed✽
● RoHS directive compliant
EEE0JA152P产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EEE0JA152P
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    E-CAP ELECT 1500UF 6.3V VS