位置:EEE0JA101SP > EEE0JA101SP详情
EEE0JA101SP中文资料
厂家型号
EEE0JA101SP
文件大小
111.39Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
Capacitor;Aluminum Electrolytic;SMT Cap 100uF 6.3V 85Deg
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
PANASONIC
EEE0JA101SP数据手册规格书PDF详情
■ Features
● Endurance: 85 °C 2000 h
● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
● AEC-Q200 qualifi ed✽
● RoHS directive compliant
EEE0JA101SP产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EEE0JA101SP
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    Cap Aluminum 100uF 6.3V 20%(6.3 X 5.4mm) SMD 71mA 2000h 85
    Cap Aluminum 100uF 6.3V 20%(6.3 X 5.4mm) SMD 71mA 2000 hr 85
    6.3VDC 100UF 6.3X5.5M T&R
    CAPACITOR CASE D 100UF 6.3V
    CAPACITOR, CASE D, 100UF, 6.3V
    Panasonic Industrial Company
    SMD cap 100uF 6.3V 85deg
    Panasonic