位置:ECOS1VA152BL > ECOS1VA152BL详情
ECOS1VA152BL中文资料
厂家型号
ECOS1VA152BL
文件大小
153Kbytes
页面数量
4
功能描述
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
SNAP-IN E-CAP 35V 1500UF 22*20
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
PANASONIC
ECOS1VA152BL数据手册规格书PDF详情
TS-HA Series two terminal snap-in
■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability
■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths
■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV.
■ Can vent construction
ECOS1VA152BL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECOS1VA152BL
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    SNAP-IN E-CAP 35V 1500UF 22*20