位置:ECA1JM470 > ECA1JM470详情
ECA1JM470中文资料
厂家型号
ECA1JM470
文件大小
83.54Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/M
47UF 63V 20% 85C
PANASONIC
ECA1JM470数据手册规格书PDF详情
Radial Lead Type
■ Features
Endurance: +105°C 1000 to 2000 h
Smaller than Series NHE
ECA1JM470产品属性
  • 型号
    ECA1JM470
  • 功能描述
    47UF 63V 20% 85C
  • P
    2.5MM
  • 功能描述
    63VDC 47uF 20% 160mA 3@2MinuA 2000hr 85 -40 N/R N/R 11.2mm 6.3mm
    Panasonic Industrial Devices
    CAPACITOR 47UF 63V
    CAPACITOR, 47UF, 63V
    Panasonic Industrial Company
    M radial Al elect cap,47uF 63V 85deg C