位置:EEUFC1A332S > EEUFC1A332S详情
EEUFC1A332S中文资料
厂家型号
EEUFC1A332S
文件大小
208.94Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FC
Capacitor;Aluminum Electrolytic;Fc Radial Elec Cap 3300uF 10V
生产厂商
PACIFIC
EEUFC1A332S产品属性
  • 型号
    EEUFC1A332S
  • 功能描述
  • 功能描述
    FC radial elec cap 3300uF 10V
    Panasonic Industrial Company
    FC ELEC CAP 3300UF 10V