位置:首页 > IC中文资料 > PSU72015
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PSU72015
AC Motor Start Capacitors Non-polarized, Aluminum Electrolytic AC Motor Start Capacitors
CDE
PSU72015
THAS231M150AA0C
文件:467.41 Kbytes Page:4 Pages
CDE
PSU72015
封装/外壳:径向,Can - QC 端子 包装:散装 描述:CAP ALUM 720UF 125V QC TERM 电容器 铝电解电容器
PSU72015
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
THAS231M150AA0C
433MHz FSK/ASK Transmitter Evaluation Board Description
文件:647.89 Kbytes Page:14 Pages
MELEXIS
迈来芯
350mA, Ultra-Low VIN, RF Low-Dropout Linear Regulator with Bias Pin
文件:552.57 Kbytes Page:19 Pages
TI
德州仪器
TI
德州仪器
PSU72015产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    720 µF
  • VoltageAC:
    125V
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    65°C
  • Diameter:
    1.81 in.
  • Length:
    4.37 in.