位置:首页 > IC中文资料第70页 > PL320QMT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SWITCHMODE??Power Rectifirers DPAK Surface Mount Package
MOTOROLA
摩托罗拉
COPS Family Users Guide Table of Contents
文件:8.5059 Mbytes Page:79 Pages
NSC
国半
Series 3-Terminal Negative Regulators
文件:268.43 Kbytes Page:12 Pages
NSC
国半
3-Terminal Negative Regulators
文件:210.19 Kbytes Page:8 Pages
PL320QMT产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PL320QMT
  • 制造商
    Aim & Thurlby Thandar Instruments
  • 功能描述
    PSU TRIPLE 32V 2A 4-6V 4A