位置:首页 > IC中文资料第191页 > PHD32VED
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PHD32VED
PHD32 Series . 32A Non-Isolated DC/DC Converter 5V, 3.3V Input Dual Output
Description The PHD32 series converters are non-isolated dual output DC/DC converters available in through hole and surface mount configurations. The products provide point of load conversion of a single 3.3V or 5V input voltage to two independently regulated low output voltages. Each output can
POWER-ONE
PHD32VED产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PHD32VED
  • 制造商
    Power-One
  • 功能描述
    DC/DC PS DUAL-OUT 3.3V/2.5V 32A/32A - Bulk
更新时间:2026-5-14 11:21:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
恩XP
20+
SOT428TO-252
36900
原装优势主营型号-可开原型号增税票
恩XP
原厂封装
原装进口公司现货假一赔百
24+
SOT252
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增