位置:首页 > IC中文资料 > PHD32VDC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PHD32VDC
PHD32 Series . 32A Non-Isolated DC/DC Converter 5V, 3.3V Input Dual Output
Description The PHD32 series converters are non-isolated dual output DC/DC converters available in through hole and surface mount configurations. The products provide point of load conversion of a single 3.3V or 5V input voltage to two independently regulated low output voltages. Each output can
POWER-ONE
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
恩XP
20+
SOT428TO-252
36900
原装优势主营型号-可开原型号增税票
恩XP
11+P
TO-252
TO-252
绝对原装正品全新进口深圳现货
25+
全新原装现货,价格优势
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
22+
SOT252
公司只做原装 品质保障
24+
郑重承诺只做原装进口现货
24+
SOT252
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增