位置:首页 > IC中文资料第3271页 > PCM80PS48
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PCM80PS48
AC-DC Power Supplies
50/80/120 Watts PCM Series • 4000 VAC Isloation • Low Leakage Current • Single, Dual and Triple Outputs • Worldwide Medical Approvals • CCC Approved (PCM80) • Both Line and Neutral Fused • Non-standard Connectors Available
XPPOWER
DC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 80-160 Watts JPM Series • Low Cost • High Reliability • Power Factor Corrected • Suitable for Battery-charging Applications • Low Ripple & Noise • 125 Rating at 230 VAC • Optional Remote On/Off
XPPOWER
PCM80PS48产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PCM80PS48
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU LOW LEAKAGE 80W 48V
更新时间:2026-5-13 23:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TI
25+
N/A
11580
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
TI
25+
N/A
样件支持,可原厂排单订货!
24+
QFP48
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增