位置:首页 > IC中文资料第3271页 > PCM80PS24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PCM80PS24
AC-DC Power Supplies
50/80/120 Watts PCM Series • 4000 VAC Isloation • Low Leakage Current • Single, Dual and Triple Outputs • Worldwide Medical Approvals • CCC Approved (PCM80) • Both Line and Neutral Fused • Non-standard Connectors Available
XPPOWER
DC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 80-160 Watts JPM Series • Low Cost • High Reliability • Power Factor Corrected • Suitable for Battery-charging Applications • Low Ripple & Noise • 125 Rating at 230 VAC • Optional Remote On/Off
XPPOWER
PCM80PS24产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PCM80PS24
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU LOW LEAKAGE 80W 24V
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, LOW LEAKAGE, 80W, 24V
更新时间:2026-5-14 13:31:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
BB
24+
DIP
25
Texas Instruments
24+25+
全新原厂原装现货!受权代理!可送样可提供技术支持!
BB
602
TI
23+
QFP48
受权代理!全新原装现货特价热卖!
TI
24+
QFP48
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增
BURR-BROWN
23+
QFP
一级代理原厂VIP渠道,专注军工、汽车、医疗、工业、
16+
QFP
进口原装现货/价格优势!
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术