位置:首页 > IC中文资料第4022页 > PAXCDS20
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PAXCDS20
1/8 DIN ANALOG INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDS20
1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDS20
PAXCDS20
PAXCDS20
MODEL PAX® - 1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
PAXCDS20
MODEL PAXDP – 1/8 DIN DUAL PROCESS INPUT METER
GENERAL DESCRIPTION The PAXDP Dual Process Input Meter offers many features and performance capabilities to suit a wide range of industrial applications. Available in two models, AC or DC power, the meter has the capability to accept two, 4 to 20 mA or 0 to 10 VDC input signals. Each input signal
PAXCDS20
PAXCDS20
Dual-Line PID Controller
文件:593.64 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDS20
Dual Line Display MeterDual
文件:691.75 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDS20
PAX2D - Dual Line Digital Input Panel MeterMeter
PAXCDS20
PAX2S - Dual Line Strain Gage MeteruMeter
PAXCDS20产品属性
  • 型号
    PAXCDS20
  • 制造商
    Red Lion Controls
  • 功能描述
    Card, Plug-In; + 0.01% 10 ms; Quad Setpoint Relay Output Card; PAX Series
  • 制造商
  • 功能描述
    Bulk
    Red Lion Controls
    QUAD RELAY CARD
    OUTPUT MODULE RELAY
    OUTPUT MODULE, RELAY
    QUAD SETPOINT RELAY OUTPUT INTERFACE CARD; Accessory
  • Type
    Quad Setpoint Relay Output Interface Card; For Use
  • With
    Red Lion PAX Digital Input Panel Meters ;RoHS
  • Compliant
    Yes
更新时间:2026-5-14 11:05:00
进口原装现货/价格优势!
NCC/黑金刚
21+
NA
全新原装 货期两周
SOT-23-5
100%原装正品现货