位置:首页 > IC中文资料第4022页 > PAXCDS10
PAXCDS10价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PAXCDS10
1/8 DIN ANALOG INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDS10
1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDS10
PAXCDS10
PAXCDS10
MODEL PAX® - 1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
PAXCDS10
MODEL PAXDP – 1/8 DIN DUAL PROCESS INPUT METER
GENERAL DESCRIPTION The PAXDP Dual Process Input Meter offers many features and performance capabilities to suit a wide range of industrial applications. Available in two models, AC or DC power, the meter has the capability to accept two, 4 to 20 mA or 0 to 10 VDC input signals. Each input signal
PAXCDS10
包装:盒 描述:OPTION CARD OUTPUT PAX2D000 工业自动化与控制 面板仪表 - 配件
PAXCDS10
Dual Line Display MeterDual
文件:691.75 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDS10
PAX2S - Dual Line Strain Gage MeteruMeter
文件:676.53 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDS10
Dual-Line PID Controller
PAXCDS10
PAX2D - Dual Line Digital Input Panel MeterMeter
PAXCDS10产品属性
  • 型号
    PAXCDS10
  • 功能描述
    DUAL POINT RELAY OUTPUT CARD
  • RoHS
  • 类别
    继电器 >> 配件
  • 系列
    PAXCDS
  • 其它有关文件
    Declaration of Conformity
  • 标准包装
    1
  • 系列
  • 附件类型
    散热片
  • 技术规格
    3.5° C/W
  • 适用于相关产品
    Multiple 系列
  • 颜色
更新时间:2026-5-14 17:34:00
SOT-23-5
100%原装正品现货