位置:首页 > IC中文资料第4022页 > PAXCDC50
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PAXCDC50
1/8 DIN ANALOG INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDC50
1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDC50
PAXCDC50
MODEL PAX® - 1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
PAXCDC50
MODEL PAXDP – 1/8 DIN DUAL PROCESS INPUT METER
GENERAL DESCRIPTION The PAXDP Dual Process Input Meter offers many features and performance capabilities to suit a wide range of industrial applications. Available in two models, AC or DC power, the meter has the capability to accept two, 4 to 20 mA or 0 to 10 VDC input signals. Each input signal
PAXCDC50
PAXCDC50
PAX2S - Dual Line Strain Gage MeteruMeter
文件:676.53 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDC50
PAX2D - Dual Line Digital Input Panel MeterMeter
文件:637.39 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDC50
Dual-Line PID Controller
PAXCDC50
Dual Line Display MeterDual
PAXCDC50产品属性
  • 型号
    PAXCDC50
  • 制造商
    Red Lion Controls
  • 功能描述
    Card, Plug-In, Profibus-DP Communications Card, 50 V, PAX Series
  • 制造商
    Red Lion Controls
  • 功能描述
    PROFIBUS-DP OPTION CARD
    PAX PROFIBUS-DP OPT CARD
更新时间:2026-5-13 16:52:00
SOT-23-5
100%原装正品现货